Demiryolu

Demiryolu

Tren Testi, vagonların ve demiryolu bileşenlerinin ilgili küresel standartlar ve düzenlemelere göre güvenli olduğundan emin olmak için tüm bir trenin – veya tek tek bileşenlerin – gerçekçi sürüş koşulları altında çeşitli laboratuvar ve yol testlerinden geçirilmesini içerir.

Demiryolu sektöründeki mühendisler, yazılım çözümleriyle akıllı etkileşimle desteklenen, gerçek zamanlı sonuçlar veren ve kullanıcının kolayca raporlar ve analizler oluşturmasına olanak tanıyan sağlam ve dayanıklı ölçüm donanım sistemleri talep ediyor.

Demiryolu fiziksel testleri, raydan çıkma güvenlik testleri, demiryolu çarpışma testleri veya darbe testleri gibi aşırı olaylar altında yapılan testleri de içerir. Testler tamamlandıktan sonra, vagon ve bileşen üreticileri testlerin sonuçlarından ders alabilir ve gerekli iyileştirmeleri yapabilir.

PARSROS, raylı araç ve tren testlerinin bu yüksek taleplerini karşılayan özel ürünler ve çözümler yaratmaktadır; bir demiryolu aracının geliştirme aşamasından prototip testleri, performans kabul testleri, iyileştirmeler için araştırmalar ve operasyon sırasında rutin izleme, hatlarda ve diğer altyapılarda gerçekleştirilen testlere kadar.

Bilgi Almak İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz