Hakkımızda

ParsRos Material Testing Equipments

PARSROS MALZEME TEST CİHAZLARI

FİRMAYA GENEL BAKIŞ

ParsRos; yılları aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Kurulduğu günden itibaren test cihazları konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Beton, Agrega, Çelik, Zemin, Kaya, Çimento, Asfalt, Üniversal Test Sistemleri, Özel Test Sistemleri, Havacılık, Otomotiv, Demiryolu, Yapı İnşaat, Medikal , Metal , Kompozit Plastik, Tekstil, Kağıt, Ambalaj alanlarında müşterilerin ihtiyacı olan test cihazlarını uluslararası standartlara uygun olarak imalatını , ihracatını ve ithalatını yapmaktadır.

Firmamız, alanında uzman güler yüzlü personeli, geniş ürün yelpazesi ile müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda siparişe göre özel üretim seçeneği sunarak satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Ürün geliştirme ve satış sonrası hızlı destek servisi ile %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız; ISO 9001:2015 kalite standartları doğrultusunda hizmet vermektedir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Ürünlerimiz orta ve büyük ölçekli inşaat şantiyeleri, hazır beton üretim tesisleri, çimento, tuğla, kiremit, parke fabrikaları, Devlet Su İşleri, Karayolları, Bayındırlık ve İskan Bakanlığı, İl özel idareleri gibi devlet kuruluşlarının araştırma – geliştirme laboratuvarlarında, Üniversitelerin mühendislik bölümlerinin laboratuvarlarında bilimsel çalışmalar için kullanılmaktadır. “ Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir “prensibiyle çalışan ParsRos gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

DEĞERLERİMİZ

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz sektörde müşterilerimize dünyanın en kaliteli test cihazlarını, en iyi fiyatla ve istenilen en kısa zamanda teslimatını gerçekleştirerek müşterilerimize maksimum faydayı sağlamak temel misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Malzeme Test Cihazı Alanında ; birçok sektörde faaliyet gösteren , malzeme test laboratuvarında kullanılan test cihazlarının üretiminde dünyanın önde gelen üretici ve tedarikçi firmalarından biri olmak.

İlkelerimiz

Müşterilerine daima daha kaliteli hizmet sunmaya özen göstermek, Müşterilerinin menfaatini korumak Etkin ve güvenilir ekip çalışması sağlamak Şeffaf ve yasalara uyumlu çalışma prensiplerini benimsemek

Değerlerimiz

Müşteri odaklılık Kalite Güvenilirlik Yenilikçi Sorumlu ve özverili

Biz Hangi Sektörlerde Hizmetler Veriyoruz !!

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

ParsRos ; Malzeme Test Cihazları ve Sistemleri İle İlgili Olan Birçok Faaliyet Kolunda Ulusal ve Uluslararası Standartlar Doğrultusunda Hizmet Vermektedir. Bu Sektörlerden Bazıları Aşağıdaki Gibidir

Özel Test Sistemleri ve Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin!